Samen sterk

Het team van Ohron

Bij Ohron Industries werken internationale en veelzijdige professionals. Hierdoor kunnen wij betrouwbaar, flexibel en probleemloos uw zaken met onze partners behartigen.

Area Sales Manager

Hans Punt

+31 (0)49 37 451 76 
+31 6 30 59 97 64 
hans@ohron.nl

Inside Sales Manager

Hans van Deursen

+31(0)49 37 451 73
+31 6 23 31 19 65 
hansvandeursen@ohron.nl

Finance

Josje Geurts

+31 (0)49 37 451 77  
finance@ohron.nl
josje@ohron.nl

Backoffice – Finance

Eugenie van Moorsel

+31 (0)49 37 451 75
backoffice@ohron.nl 
finance@ohron.nl

Backoffice – Finance

Silvia Janssen

+31 (0)49 37 451 71  
backoffice@ohron.nl
finance@ohron.nl

Logistics Coördinator

Lex van der Vleuten

+31 (0)49 37 451 74 
logistics@ohron.nl
 

Warehouse

Mark Buitenhuis

+31 (0)49 37 451 74 
logistics@ohron.nl

Managing Director

Jan Janssen

+31 (0)49 37 451 72
+31 6 23 69 36 76
jan@ohron.nl

Secretary of Managing Director

Ellen Willems van Dijk

+31 (0)49 37 451 72 
ellen@ohron.nl
  

Waar kunnen we u mee helpen?